Rawicz, Rynek 12-13/102 (I piętro)  tel.: 782 341 285 lub 501 690 949

UBEZPIECZENIA
SAMOCHODY

UBEZPIECZENIA & FINANSE oferują bardzo szerokie spektrum ubezpieczenia zarówno dla aut osobowych jak i innych pojazdów. Możliwość poznania cen oraz warunków z kilkudziesięcioma ubezpieczycielami otwiera możliwości na zaoferowanie ubezpieczenia samochodu czy komunikacyjnego na najlepszych dla naszych klientów warunkach.

Ubezpieczenia samochodu i komunikacyjne – możliwe opcje

OC – opcja obowiązkowa dla każdego pojazdu dopuszczonego do ruchu. Z tego względu decydującym czynnikiem przy jego wyborze jest wyłącznie cena i na tej podstawie wybieramy je dla naszych klientów. Gwarantuje ono wypłatę odszkodowania osobie, której wyrządziliśmy szkody podczas kierowania pojazdem mechanicznym.

AC – drugie najbardziej popularne ubezpieczenie zawierane przez kierowców. Posiada tą niewątpliwą zaletę, że nawet w przypadku zawinionego doprowadzenia do szkody na własnym pojeździe przez kierowcy uprawnia ono do otrzymania rekompensaty. Jej forma zależy od wynegocjowanej umowy przy czym najczęściej jest to ekwiwalent pieniężny mogący pokryć szkody powstałe na skutek zdarzenia komunikacyjnego. Tutaj najważniejszy jest zakres takiego ubezpieczenia – dbamy o to aby był jak najszerszy.

Pozostałe ubezpieczenia samochodu i komunikacyjne – proponujemy dodatkowe formy ubezpieczeń, które są polecane w zależności od potrzeb. Są to między innymi ubezpieczenia NNW, Zielona Karta, bagażu czy szyb.
DOM, MIESZKANIE, ROLNE

Polisy mieszkaniowe mogą chronić zarówno mury, jak i mienie ruchome będące naszą własnością. Ubezpieczając stałe elementy chronimy wszystko to, co znajduje się wewnątrz pomieszczenia i jest na stałe przytwierdzone, m.in.: podłogi, panele, pomalowane ściany, zabudowane kuchnie, zabudowane szafy, kaloryfery, itp. Z kolei ruchomości domowe to mienie, które w każdym momencie możemy przenieść, np. sprzęt RTV, meble, sprzęt AGD, ubrania, sprzęt sportowy i inne rzeczy osobiste. Ubezpieczenia domu i mieszkania gwarantują klientom ochronę elementów wchodzących w skład posesji m.in. wszystkie budowle, które znajdują się wokół naszego domu, np. chodniki, ogrodzenie, korty tenisowe, altanki, itp., pomieszczenia gospodarcze, garaże, zawartość piwnic czy szyby.

Ubezpieczeniem mogą być objęte:

 • domy
 • mieszkania
 • garaże
 • domki letniskowe
 • budynki wchodzące w skład gospodarstwa rolnego
 • budynki w budowie

Ubezpieczenie obejmuje różnorodne zdarzenia losowe:

 • pożar
 • zalanie
 • awarię instalacji elektrycznej (przepięcia)
 • uszkodzenia szybwłamanie i kradzież
 • silny wiatr
 • oraz wiele innch 

Istnieje możliwość ubezpieczenia domu, mieszkania w zakresie all risk (jakiekolwiek zdarzenia ubezpieczeniowe

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI

od 30% do 40% 
zniżki dla nowych klientów
UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE
OCHRONA DLA CIEBIE I TWOICH NAJBLIŻSZYCH

Ubezpiecz to co najcenniejsze - życie. 

Już od 35zł miesięcznie. Bardzo szeroki zakres ubezpiecznia zapewnia Tobie oraz Twoim najbliższym pomoc finansową w razie nieprzewidzianych zdarzeń - choroba, nieszczęśliwy wypadek, śmierć osoby ubezpieczonej lub najbliższych.

Zabezpiecz swoją rodzinę na wypadek, gdyby coś się stało lub gdyby Ciebie zabrakło. 
Chcesz przystąpić do ubezpieczenia - zadzwoń do nas i poznaj szczegóły!
Kliknij, aby edytować treść...